Konference ŽIVOTNÍ INVENTURA se zaměří na ožehavé téma životní změny. Někomu změní život zdraví, prožije úraz nebo onemocní. Někoho změní věk, někoho partnerské vztahy a někdo se začne cítit vyhořelý v práci i v osobním životě. Najednou všechno nejde zvládnout jen větší silou, větší energií, obětováním více času.

Snadno může přijít pocit, že tahle doba už nějak není pro mě, že jí nerozumím a že mě vlastně ani nebaví. Svět se ale zpátky nezmění, takže se musím změnit já.

Někdo v pátek v osm večer sedí v kanceláři a pochopí, že žádnou hodinu už mu nikdo nikdy nevrátí, a že by tedy každou hodinu měl prožít tak, jak si sám zvolí. A někdo třeba jen najednou neví, proč má vlastně fungovat dál.

Přijďte si poslechnout konferenci ŽIVOTNÍ INVENTURA a diskutovat na toto téma s těmi nejpovolanějšími odborníky. Na jedno pódium přivedeme skutečné „celebrity“ ve svém oboru, věnující se pomoci s překonáním právě takových krizových období lidského života, ale také osobnosti, které budou vyprávět svůj příběh.

Každý z nich musel nastavit své priority a „přeskládat si to v hlavě úplně jinak“ . Je vlastně jedno proč. Někde je třeba začít dělat něco jinak – v práci, v rodině, dost možná v obojím. Musíme jít dál a na řadu přichází ŽIVOTNÍ INVENTURA. Naše konference vám pomůže se na ni připravit.