Miloš Vystrčil

Od roku 2010 je senátorem Parlamentu České republiky a v současné době je i jeho předsedou. Je také akademickým pracovníkem na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě, dále zastupitelem Kraje Vysočina, dříve zde byl hejtmanem, působil rovněž jako starosta města Telč. Zaměřuje se na otázky regionálního rozvoje, je známý pro svoji hodnotovou orientaci a neochotu ustupovat v principiálních otázkách.


Daniela Kovářová

Bývalá ministryně spravedlnosti České republiky a ředitelka Justiční akademie, právnička, spisovatelka, advokátka se specializací na rodinnou problematiku, prezidentka Unie rodinných advokátů a komentátorka veřejného dění, podle níž vše začíná a končí v rodině.


Marian Jelínek

Hokejový trenér a kouč vrcholových sportovců. Více než 25 let se zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem. Je garantem oboru Psychologie pro manažery na Newton College a spoluautorem projektu SportMentor. Dlouhá léta spolupracoval s Jaromírem Jágrem, v současné době individuálně spolupracuje s vrcholovými sportovci (např. Karolína Plíšková, Petr Mrázek, Jan Micka) a také s vysokými manažery velkých firem.


Jaroslav Pouzar

Jaroslav Pouzar

Hostem Mariana Jelínka bude Jaroslav Pouzar – bývalý československý hokejový útočník, člen Síně slávy českého hokeje.


Jan Mühlfeit

Globální stratég, kouč top manažerů, olympijských vítězů, umělců a autor mezinárodního bestselleru The Positive Leader (Pearson 2016). S Kateřinou Novotnou je zároveň autorem knižního bestselleru Odemykání dětského potenciálu. Má za sebou 22 letou úspěšnou kariéru ve společnosti Microsoft, kde pracoval na různých vedoucích pozicích. Jeho poslední působení v této high-tech korporaci bylo v roli Prezidenta pro Evropu (2007-2014). Na základě svých znalostí a zkušeností vytvořil unikátní metodiku pro jednotlivce, týmy a nově i rodiče s dětmi, jak najít osobní výjimečnost. S touto metodikou pracuje ve svých seminářích „Odemykání lidského potenciálu“, „Odemykání týmového potenciálu“ a společně s Kateřinou Novotnou také „Odemykání dětského potenciálu“. Pravidelně vystupuje na nejlepších univerzitách na světě jako je INSEAD, Cambridge, Imperial College, Stanford, MIT , Harvard a mnoha dalších. Je nositelem titulu Ambasador ČR, který mu byl udělen za příkladnou reprezentaci České republiky v zahraničí.


Karina Kubelková

Hlavní analytička a vedoucí oddělení analýz Hospodářské komory ČR. Je členkou Výboru pro rozpočtové prognózy a vědeckého grémia České bankovní asociace. Magisterský i doktorský titul získala v oboru hospodářská politika na Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze, kde od roku 2009 pedagogicky působí. Profesní titul MBA dosáhla na Université Jean Moulin Lyon III ve Francii. Absolvovala řadu studijních a výzkumných pobytů na prestižních zahraničních vysokých školách a vědeckých ústavech. Jako ekonomický analytik působila na Úřadu vlády ČR i v Kanceláři prezidenta republiky. Zabývá se analýzou dat, makroekonomickým vývojem a prognózami.


Daniel Gamrot

Lektor a konzultant osobní produktivity a propagátor moderních digitálních technologií ve firmách. Založil portál LifeNotes, skrze který šíří myšlenku bezpapírové kanceláře. Spolupracoval např. s firmami Orange Slovensko, AXA, Air Bank nebo Moravia IT, kde se podílel na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity.


Andor Šándor

Bývalý náčelník Vojenské zpravodajské služby ČR a uznávaný odborník na otázky bezpečnosti, hrozby terorismu a krizový management. V současné době působí jako soukromý bezpečnostní poradce. Je autorem mnoha odborných prací na téma bezpečnosti, věnuje se v této oblasti lektorské činnosti a pravidelně se objevuje v nejsledovanějších médiích.