Miloš Vystrčil

Od roku 2010 je senátorem Parlamentu České republiky a v současné době je i jeho předsedou. Je také akademickým pracovníkem na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě, dále zastupitelem Kraje Vysočina, dříve zde byl hejtmanem, působil rovněž jako starosta města Telč. Zaměřuje se na otázky regionálního rozvoje, je známý pro svoji hodnotovou orientaci a neochotu ustupovat v principiálních otázkách.


Daniela Kovářová

Bývalá ministryně spravedlnosti České republiky a ředitelka Justiční akademie, právnička, spisovatelka, advokátka se specializací na rodinnou problematiku, prezidentka Unie rodinných advokátů a komentátorka veřejného dění, podle níž vše začíná a končí v rodině.


Marian Jelínek

Hokejový trenér a kouč vrcholových sportovců. Více než 25 let se zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem. Je garantem oboru Psychologie pro manažery na Newton College a spoluautorem projektu SportMentor. Dlouhá léta spolupracoval s Jaromírem Jágrem, v současné době individuálně spolupracuje s vrcholovými sportovci (např. Karolína Plíšková, Petr Mrázek, Jan Micka) a také s vysokými manažery velkých firem.


Jaroslav Pouzar

Jaroslav Pouzar

Hostem Mariana Jelínka bude Jaroslav Pouzar – bývalý československý hokejový útočník, člen Síně slávy českého hokeje.


Jan Mühlfeit

Globální stratég, kouč top manažerů, olympijských vítězů, umělců a autor mezinárodního bestselleru The Positive Leader (Pearson 2016). S Kateřinou Novotnou je zároveň autorem knižního bestselleru Odemykání dětského potenciálu. Má za sebou 22 letou úspěšnou kariéru ve společnosti Microsoft, kde pracoval na různých vedoucích pozicích. Jeho poslední působení v této high-tech korporaci bylo v roli Prezidenta pro Evropu (2007-2014). Na základě svých znalostí a zkušeností vytvořil unikátní metodiku pro jednotlivce, týmy a nově i rodiče s dětmi, jak najít osobní výjimečnost. S touto metodikou pracuje ve svých seminářích „Odemykání lidského potenciálu“, „Odemykání týmového potenciálu“ a společně s Kateřinou Novotnou také „Odemykání dětského potenciálu“. Pravidelně vystupuje na nejlepších univerzitách na světě jako je INSEAD, Cambridge, Imperial College, Stanford, MIT , Harvard a mnoha dalších. Je nositelem titulu Ambasador ČR, který mu byl udělen za příkladnou reprezentaci České republiky v zahraničí.


Karina Kubelková

Hlavní analytička a vedoucí oddělení analýz Hospodářské komory ČR. Je členkou Výboru pro rozpočtové prognózy a vědeckého grémia České bankovní asociace. Magisterský i doktorský titul získala v oboru hospodářská politika na Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze, kde od roku 2009 pedagogicky působí. Profesní titul MBA dosáhla na Université Jean Moulin Lyon III ve Francii. Absolvovala řadu studijních a výzkumných pobytů na prestižních zahraničních vysokých školách a vědeckých ústavech. Jako ekonomický analytik působila na Úřadu vlády ČR i v Kanceláři prezidenta republiky. Zabývá se analýzou dat, makroekonomickým vývojem a prognózami.


Daniel Gamrot

Lektor a konzultant osobní produktivity a propagátor moderních digitálních technologií ve firmách. Založil portál LifeNotes, skrze který šíří myšlenku bezpapírové kanceláře. Spolupracoval např. s firmami Orange Slovensko, AXA, Air Bank nebo Moravia IT, kde se podílel na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity.


Antonio Koláček

Vůbec poprvé veřejně vystoupí Antonio Koláček, český filantrop, v současné době velký příznivec buddhistického způsobu života zabývající se poznáním vnitřního světa člověka. Od roku 2005 vede společnost Maitrea. Přijďte si poslechnout životní příběh člověka, jehož cesta vedla od vysokého manažera, přes spolumajitele Mostecké uhelné, trestně stíhaného miliardáře až k buddhismu a šamanismu.